Jak korzystać z wosków zapachowychJak korzystać z wosków zapachowych. Ktoś, kto nie do końca jest obeznany z woskami zapachowymi może mieć w pierwszej chwili problem. Problem ze skorzystaniem z nich. Nie każdy bowiem wie jak korzystać z wosków zapachowych. Sporo osób tak naprawdę nie wie czym są woski zapachowe i jak ich używać. Część osób, zwłaszcza ta męska, uważa, iż wosk nadaje się jedynie do pielęgnacji karoserii ich samochodu. Natomiast wosk zapachowy jest taką dziwną świeczką. Otóż tak nie jest i wiedzą o tym wszyscy miłośnicy kominków zapachowych i wosków.

Czym jest wosk zapachowy i jak go używać?

Najłatwiej powiedzieć, czym nie jest wosk zapachowy. Nie jest on świeczką, gdyż nie posiada knota. Tak, nie można go spalić. Więc jak go używać? Jak sprawić, aby błogi zapach zaczął unosić się w powietrzu? Na to pytanie można odpowiedzieć bardzo prosto. Aby użyć wosku zapachowego, należy mieć odpowiedni kominek lub podgrzewacz do wosku, znany też pod nazwą kominek do wosku.

Oczywiście nie chodzi o kominek na drewno czy na brykiet. Kominek do wosku zapachowego to, można powiedzieć, urządzenie, w którym topi się ten wosk. Urządzenie to trochę nazwa na wyrost. Kominek do wosku ma bardzo często kształt domku, małego kominka (tak, tak – każdy kto raz go zobaczy, będzie wiedział o co chodzi). Na dole ma miejsce na świeczkę do podgrzewacza. U góry natomiast jest miejsce na wosk. Można też użyć elektrycznych kominków do wosku i wtedy nie na potrzeby używania świeczki do roztopienia wosku.

Nasz pierwszy kominek zapachowy. Bardzo dużym powodzeniem wśród pasjonatów kominków i wosków zapachowych cieszą się produkty Yankee Candle. Mają one najlepszą jakość, są doskonale wykonane, a zapach wosków jest intensywny, ale bardzo przyjemny. Nie są mdłe ani duszące. Niosą ze sobą odświeżającą nutę. Woski można ze sobą mieszać i w taki sposób uzyskiwać nowe, autorskie zapachy.

Jeśli zdecydujemy się na kominek zapachowy firmy Yankee Candle, do tego wosk tej samej firmy, to mamy pewność, że wszystko będzie do siebie pasowało. Bez problemu umieścimy wosk na górze kominka i zmieści się on w całości. Wystarczy teraz tylko użyć małej i bezzapachowej świeczki. Taka świeczka nosi nazwę tea-light i już. Teraz możemy się cieszyć ładnym zapachem. A o to przecież chodziło.

Informacje:

Dodany: 2018-03-23
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu: 3

kominek do wosku, świece zapachowe, zapach do mieszkania

Komentarze: 10


noavatar.png
Szalony ludzik 2018-03-24

Chętnie sprawdzę kiedy kupię

noavatar.png
777luby 2018-03-24

Właśnie widzę, że to jest naprawdę dogłębne rozłożenie na czynniki pierwsze sprawy. Aż interesująco to czytać.

noavatar.png
pachnące 2018-03-24

Doskonały artykuł dowiedziałam się nowych rzeczy. Doskonała strona. Chętnie podyskutuję o tym.

noavatar.png
pimpim 2018-03-26

Chcę to mieć dzisiaj.

noavatar.png
Martyna 2018-03-27

Ogromnie interesujący pomysł na stolik. Warto sprawdzić to wczoraj rano.

noavatar.png
sylwia 2018-03-27

To jest nawet zabawne i ciekawe

noavatar.png
MirekLuzi 2018-04-03

Często brak jest możliwości wyboru i trzeba samemu to robić.

noavatar.png
domoweremonty 2018-04-04

To niezwykle niesamowite podejście do tematu. Niesamowicie przyjemnie przeglądać to.

noavatar.png
SuperHiperBola 2018-04-04

Czegoś takiego mi potrzeba było

noavatar.png
renessanss 2018-05-10

W dzisiejszych czasach ja używam świeczek na co dzień i nie korzystam z żadnych śmiesznych serwisów. Czasem słucham też radia i czytam książki.


Copyright © 2018 Tomodne.pl